5
26 חוות דעת
 
 
 
 
חיוך ראשון
 
המרכז לטיפולי שיניים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות המרפאה

 
שלום,
הנכם מוזמנים לבקר אותנו במרפאת השיניים חיוך ראשון. ולהנות מבחר של טיפולי השיניים כגון: השתלות, יישור שיניים, אסתטיקה, שיננית, טיפולי שורש, גז צחוק וטיפול נגד הפרעות שינה.
חיוך ראשון היא מרפאה ותיקה מאוד בראשון לציון בעלת אווירה משפחתית ואישית, צוות מקצועי ועשיר בידע.
מוזמנים להתעדכן לקבל עוד פרטים בדף הפייסבוק שלנו
 
חיוך ראשון
 

מחויבים לאווירה

 
כבר עם הכניסה למרפאה ניתן להתרשם מהאווירה המשפחתית הנעימה והמקבלת, המשודרת הן דרך חדר הקבלה המעוצב והאסתטי והן דרך הצוות האדיב ומאיר הפנים.
 

מחויבים למצוינות

 
הציוד, המכשור והחומרים המצויים בשימוש בחיוך ראשון הינם מהמובילים בעולם. עם הצוות הרפואי של המרכז נמנים רופאי שיניים ושינניות ותיקים ומנוסים, ואנו שוקדים על עדכון מתמיד, לימודי המשך והשתתפות בכנסים מקצועיים. כל זאת למען קבלת התוצאה הטובה ביותר בכל טיפול.
 

מחויבים לכל הטיפולים תחת קורת גג אחת

 
במסגרת המרכז מתבצעים כל סוגי טיפולי השיניים, החל מטיפולי שיניים לילדים, דרך השתלות שיניים ועד לשיקומי פה מורכבים. במקרים שבהם קיים צורך בטיפול מורכב המתבצע על ידי מספר רופאים, או מצריך התייעצות נוספת, כל השירותים ניתנים אצלנו והמטופל אינו מופנה למסגרות אחרות.
 
המרפאה שלנו
 
בחיוך ראשון אנו מקפידים לזכור כי אל הקצה של כל שן מחובר אדם, ולו הצרכים והרגשות שלו. אנו קשובים למטופלינו ושמים דגש הן על הפגת החרדה והכאב והן על התוצאה האסתטית, ומכאן שמנו – חיוך ראשון.
 
המרפאה מתנהלת תחת פיקוח ושמירה על תקנים מחמירים של חיטוי ועיקור עם ציוד ומכשור חד-פעמי ומערכת משוכללת של מיזוג והחלפת אוויר. המרפאה פועלת ברישיון ובפיקוח של משרד הבריאות.
 
כמו בטיפול עצמו, כך גם במימון הטיפול, אנו מטים אוזן לאפשרויות האישיות של כל מטופל. צוות המשרד שלנו ערוך עם מספר פתרונות פיננסיים, אשר אחד מהם בוודאי יתאים לכם.
 
חיוך ראשון היא מרפאה פרטית. אין מדובר במרפאה ציבורית או בגוף עסקי. המרפאה הוקמה על ידי רופאי שיניים ונמצאת בבעלותם בלבד. אנו מחויבים אך ורק לבריאות מטופלינו ואנו דואגים לשמור איתם על קשר רציף ולזמנם אלינו לביקורת תקופתית ולטיפולי שיננית.
 
הקפדנו על כך, שהן הגישה למרפאה והן התנועה בתוכה תהיינה מותאמות למעבר עגלות נכים. המרפאה ממוקמת בצמוד לכבישים מהירים, ההגעה אליה מהירה ונוחה, והחניה מצויה בשפע.
 
לרבים מאתנו המונח טיפול שיניים מתחבר עם טראומות מן העבר,
בחיוך ראשון אתם מוזמנים לחוויה מתקנת.
מוזמנים לעקוב אחרנו בדף הפייסבוק של חיוך ראשון